Hommikuseminar: Atraktiivsed tasusüsteemid

Kuidas luua atraktiivne tasusüsteem, mis toetab nii uute töötajate värbamist kui motiveerib olemasolevaid töötajaid?

26.märts 2024, kell 10.00-11.30 Mektorys

Võime avastada end olukorrast, kus olemasolev organisatsiooni tasu- ja/või kompensatsioonisüsteem ei täida enam oma eesmärki – ei ole toeks uute töötajate värbamisel ega ka olemasolevate hoidmisel. Tihtilugu iseloomustab mittetoimivat tasusüsteemi kõrge tööjõuvoolavus, pikk värbamiseprotsess ja ametikoha täitmise aeg ning ka ettevõtte eesmärkide mittetäitmine. Sellises olukorras oleks aeg tasusüsteem üle vaadata – kohandada või luua uus süsteem!

Seminaril jagab oma pikaajalisi teadmisi ja praktilisi kogemusi tasustamise ekspert Evert Kraav.

Evert Kraav on tasustamise ekspert, kes on seda valdkonda globaalselt juhtinud nii Swedbankis, Testlios kui ka viimati Boltis. Samuti on ta tegelenud mitmeid aastaid lektori ja koolitajana. Everti jaoks on südamelähedased töötajate õiglane kohtlemine, inimkeskne töötajakogemus ning kaugtöö võimaldamine. Selle jaoks on Evert koos endiste kolleegidega Testliost asutanud inimeste kaasaegse juhtimise alal nõu andva ettevõte Cohorts.

Registreeru kohe siin

Tarkvara ja teenuste info

Mul on hea meel tutvustada Sulle Recrur’i poolt pakutavaid võimalusi teie organisatsiooni värbamise lihtsustamiseks ja järgmisele tasemele viimiseks.

Palun võta minuga ühendust, arutame ja leiame just teile parima lahenduse.

Soovid proovida?

Broneeri demo

Kasutajatugi

image/svg+xmlGDPR

Kogu info Recruris on talletatud vastavalt GDPR andmekaitse seadustele ning sind teavitatakse aegsasti andmete aegumisest.