Meist

Meist meedias

“Mure tekkis siis, kui meil polnud võimalik kiiresti tuvastada, kas oleme selle inimesega juba eelnevalt suhelnud või mis seis temaga eelmisel kandideerimisel jäi. Rohkem kui kaks korda sama ämbrisse astuda on ka juba piinlik…

…seega ehitasime Recruri.”

Marit Alaväli
Recrur asutaja ja tegevjuht

Maritit võib julgelt nimetada digitaalse värbamise teejuhiks Eestis. Oma pika karjääri jooksul on Marit töötanud nii avalikus kui ka erasektoris, mõistes seeläbi suurepäraselt personalitööga seotud väljakutseid. Ta omab TalTechi magistrikraadi personalijuhtimises ning pikaajalist kogemust personali valdkonnast, mistõttu on ta ka hinnatud mentor ning õppejõud.

Reio Kokla
Arendusjuht

Reio tööks on tagada, et Recrur infrastruktuur toimiks, süsteem oleks 24/7 kättesaadav ning tarkvara pidevalt edasi arendada, et ikka ja jälle meie kliente uute funktsionaalsustega üllatada või panna oma tööd mobiili äppi kolima. Seda kõike teeb ta oma värskete isakohustuste kõrvalt.

Triinu Leppik
Tootejuht

Triinu alustas Recruris analüütiku ametikohalt ning on tänaseks jõudnud tootejuhi rolli. Triinu tagab meie värbamistarkvara uuenduslikkuse, analüüsib pidevalt klientide tagasisidet, jälgib kasutajate kogemusi, kogub ettepanekuid uuendusteks ja edastab kõik soovid arenduse meeskonnale. Et ikka ja jälle uusi trende värbamistarkvara maastikule tuua. Vahest teeb Triinu kontoris ka ülimaitsvaid kooke.

Soovid liituda?

“Meie eesmärk on muuta värbamine läbipaistvaks, tulemuslikuks ja meeldivaks kõikide osapoolte jaoks.
Selleks, et maailmas oleks vähem kibestunud inimesi.”
— Marit Alaväli —

Võta ühendust!

Tarkvara ja teenuste info

Mul on hea meel tutvustada Sulle Recrur’i poolt pakutavaid võimalusi teie organisatsiooni värbamise lihtsustamiseks ja järgmisele tasemele viimiseks.

Palun võta minuga ühendust, arutame ja leiame just teile parima lahenduse.

Recruri tasuta äpp on saadaval Google Play Stores, selle kasutamiseks vajad Recruri kontot.

Soovid proovida?

Loo tasuta konto ja proovi ise. Ei võta rohkem kui mõni minut.

Kasutajatugi

image/svg+xmlGDPR

Kogu info Recruris on talletatud vastavalt GDPR andmekaitse seadustele ning sind teavitatakse aegsasti andmete aegumisest.

Recrur värbamistarkvara kuulub EASi Arenguprogrammi, mille raames toetatakse Recruri Euroopa Regionaalarengu Fondist aastatel 2018-2022 summas 436 500€, eesmärgiga Recruri arendada ja globaalselt lansseerida (vähemalt 45% käibest).