Kliendilood

Recrur värbamislugu - G4S

Personalidirektor – Indrek Sarjas

“Värbajate töölaud ei ole täna täna enam nii killustatud ja nad saavad teha kõiki asju ühest kohast. Juhid on kaasatud ja nad näevad, kus maal mingisuguse värbamisprojektiga ollakse. Võitsime ka ajakulus mille me mõõtsime isegi ära. Päris suur ajaline võit tuli tegelikult.”

TalTech praktikaportaal ettevõtjatele

Saime ülesandeks, muuta TalTechi värbamisportaal kõige mugavamaks tudengite värbamislahenduseks kogu Eestis. Väljatöötatud lahenduse laiem eesmärk on luua kõrghariduse omandamisele juurde lisandväärtust ning muuta tööturule sisenemine tudengite jaoks võimalikult sujuvaks ning efektiivseks.

Recrur x TalTech portaal tudengi poolt vaadatuna

“Eesti meedia jaoks läks värbamiste haldamine pärast Recrur tarkvara kasutusele võtmist oluliselt lihtsamaks. Ta võimaldab kõik olulised värbamisega seotud tegevused teha mugavalt ja kiirelt ilma keskkonnast lahkumata.”

Kelly Imme
Talent Manager
AS Postimees Grupp

“Recruri juurutamine käis kiirelt ja edukalt, mis on väga oluline sellises suures organisatsioonis nagu COOP. Üheks võtmetähtsusega teguriks oli spetsiaalselt meie jaoks koostatud tarkvara koolitused, kust said süsteemi ruttu selgeks nii meie värbajad kui ka osakonnajuhid, kes on Recrur värbamistarkvaraga väga rahul.”

Kerstin Jaani
Personalidirektor
Coop Eesti

“Võtsime oma ettevõttes Recruri kasutusele 2018 alguses ning täna võin julgelt väita, et see otsus on oluliselt muutnud nii meie värbamisprotsessi tervikuna kui ka kandidaadikogemust. Recruri kasutusele võtmine on taganud värbamisprojektide osas hea firmasisese infovahetuse, kus kõik osapooled saavad iseseisvalt jälgida projekti käekäiku.”

Marge Litvinova
Head of People
Grant Thornton Baltic OÜ

“Recrur on meie töös lahutamatuks abiliseks alates kandidaatide haldamisest koostöös kliendiga kuni otsinguprotsessi analüüsimiseni. Lisaks on Recrur turvaline, mis on äärmiselt oluline kui tegemist on konfidentsiaalsete isikuandmetega – kandidaati on lihtne andmebaasist vajadusel eemaldada ning see loob ka kandidaadi jaoks turvatunde!”

Liis Purge
Värbamisjuht
Psience OÜ

“Tööaega ei kulu enam erinevate failide vahel liikumisele ning kogu meie tegevus on ühes tänapäevases andmebaasis koos. Ja mis peamine – Recruri meeskonna kiire reageerimine probleemide korral ning avatus ettepanekutele on märkimisväärne.”

Annika Oidjärv
Senior Recruitment Consultant
M-Partner HR OÜ

Tarkvara ja teenuste info

Mul on hea meel tutvustada Sulle Recrur’i poolt pakutavaid võimalusi teie organisatsiooni värbamise lihtsustamiseks ja järgmisele tasemele viimiseks.

Palun võta minuga ühendust, arutame ja leiame just teile parima lahenduse.

Recruri tasuta äpp on saadaval Google Play Stores, selle kasutamiseks vajad Recruri kontot.

Soovid proovida?

Loo tasuta konto ja proovi ise. Ei võta rohkem kui mõni minut.

Kasutajatugi

image/svg+xmlGDPR

Kogu info Recruris on talletatud vastavalt GDPR andmekaitse seadustele ning sind teavitatakse aegsasti andmete aegumisest.

Recrur värbamistarkvara kuulub EASi Arenguprogrammi, mille raames toetatakse Recruri Euroopa Regionaalarengu Fondist aastatel 2018-2022 summas 436 500€, eesmärgiga Recruri arendada ja globaalselt lansseerida (vähemalt 45% käibest).