Konkursside haldamine – uuendused – detsember 2021

Meil on hea meel tuua teieni Recruri uued funktsionaalsused.

Ettevõttepõhised konkursikategooriad

Loo ise omale vajalikud konkursikategooriad, seo konkursid kategooriatega ning rühmita konkursse nii, nagu sulle mugavam!

Lisaks konkursi staatustele lisasime oma tarkvarale ettevõttepõhised konkursikategooriad, et konkursside haldamine oleks veelgi lihtsam ja ülevaatlikum. Konkursikategooriad avalduvad konkursside nimekirjas filtri all, statistikamoodulis ja seal genereeritavas üldraportis. Lisaks saab konkursse kategooriate alusel rühmitada ka karjäärilehel.

Kategooriate loomine toimub jaotuses SEADED (settings) – KONKURSI SEADED (job settings) – Konkursi kategooriad (job categories).

Ettevõttepõhised konkursikategooriad

Konkursside lisastaatused ning nende kasutamine

Nüüd on võimalik konkursse filtreerida järgmiste süsteemi poolt automaatselt loodavate uute staatuste järgi:

  • Luhtunud konkurss – konkurss, kus kandidaate pole laekunud või laekunud kandidaadid ei sobinud. Tähtaeg möödus, kuid vajadus on säilinud.
  • Tähtaja ületanud – konkurss, mille tähtaeg on lõppenud
Konkursside lisastaatused ning nende kasutamine

Tarkvara ja teenuste info

Mul on hea meel tutvustada Sulle Recrur’i poolt pakutavaid võimalusi teie organisatsiooni värbamise lihtsustamiseks ja järgmisele tasemele viimiseks.

Palun võta minuga ühendust, arutame ja leiame just teile parima lahenduse.

Recruri tasuta äpp on saadaval Google Play Stores, selle kasutamiseks vajad Recruri kontot.

Soovid proovida?

Loo tasuta konto ja proovi ise. Ei võta rohkem kui mõni minut.

Kasutajatugi

image/svg+xmlGDPR

Kogu info Recruris on talletatud vastavalt GDPR andmekaitse seadustele ning sind teavitatakse aegsasti andmete aegumisest.

Recrur värbamistarkvara kuulub EASi Arenguprogrammi, mille raames toetatakse Recruri Euroopa Regionaalarengu Fondist aastatel 2018-2022 summas 436 500€, eesmärgiga Recruri arendada ja globaalselt lansseerida (vähemalt 45% käibest).