Tagasiside andmine ja saamine on oluline nii kandidaatidele kui tööandjatele. Ühelt poolt on see väärtuslik sisend, mis peaks aitama kandidaatidel liikuda teadlikumalt edasi sobivaimate väljakutsete suunal, teisalt on tegemist tööandja sõnumiga, mis peegeldab ka tööandja väärtusi, kujundades seeläbi tööandja mainet. Tundub lihtne, kuid ometigi eksime sel teel päris tihti. Mis saab personaliotsingu raames tagasiside andmisel takistuseks ning mida teha, et sisukas tagasiside kandidaatidele andmata ei jääks. See on teema, millest räägime ja jagame praktilisi nõuandeid juba 27. mail kell 10.00-12.15 toimuvas Recrur’i virtuaalses töötoas. Töötuba toimub Recrur’i ja Psience OÜ koostööna.
- Tervitus Recrur’i ja Psience’i poolt
- Tagasiside andmine personaliotsingu protsessis
Kas ja kuivõrd erineb see klassikalisest tagasiside andmise mudelist?
- Muutunud keskkond meie ümber
Kas ja milliseid nõudmisi seab tagasiside andmisele muutunud keskkond meie ümber?
- Arutelu erinevalt antud tagasisidenäidete varal
Tunnetame, kuidas mõjub erinevalt antud tagasiside ning leiame viise, kuidas muuta tagasiside andmine väärtust loovaks.
- Edasiviiva tagasiside kuldreeglid
Vaatame, kuidas ja mil viisil peaks tagasisidet andma nii, et see oleks personaliotsingu protsessis kõnekas. Räägime muuhulgas ka värbaja rollist tagasiside andmisel ning tagasiside läbipaistvusest.
- Tehnilised vahendid ja edasiviiv tagasiside
Räägime, kuidas saaksid tehnilised vahendid toetada tagasiside andmise protsessi.
- Küsimused ja lõpetamine
Virtuaalse töötoa viivad läbi:
Anne-Mari omab personalijuhtimise tausta nii avalikust sektorist kui erasektorist. Samuti töötab ta täna karjäärinõustaja ja psühholoogina, nähes tööandja vaate kõrval ka kandidaatide pilku.
Maarja on aidanud erinevatel organisatsioonidel korraldada kommunikatsiooni ning kujundada tööandja brändi. Praegu on ta värbaja positsioonis, samas omab väärtuslikku kogemustepagasit kandideerija rollist.
Maritit võib nimetada digitaalse värbamise eestvedajaks Eestis. Marit omab pikaaegset kogemust personali valdkonnast nii avalikust kui erasektorist ja mõistab suurepäraselt personalitööga seotud väljakutseid.