Värbamistarkvara arenduse uudised

Me ei tea, kuis teie ettevõttes asjalood on, aga pandeemia ja kodukontor on meie arendusmeeskonnale küll ülipositiivselt mõjunud. Muudkui uurivad, mida veel paremaks teha ja pritsivad uusi tarkvarauuendusi välja. Ei jõua enam järgegi pidada! 🙂

Kuidas uued funktsionaalsused teie tööd lihtsustada saavad. Siit nimekiri uutest võimalikest lahendustest:

1) Kui teil tekib olukord, kus korraga on käimas mitmeid konkursse ja üks kandidaat on kandideerinud mitmele konkursile, on nüüdsest võimalik kõigile (või mitmele) tema konkursile korraga faas lisada. Näiteks kui on kindel, et kandidaat ei sobi ühelegi pakutavale ametikohale, saab kõigile konkurssidele korraga “Tühistatud” faasi panna.

Või kui antud kandidaat on osutunud teie ettevõttesse sobilikuks liikmeks, siis saab “Aktsepteeritud” faasi kohale liikudes nüüd näha antud kandidaadi kohta käivaid kommentaare kui ka kandidaadi tööle asumise aega.

Lisaks on nüüdsest võimalik kandidaate konkursi all kandideerimise kuupäeva järgi sorteerida.

2) Kuna e-maili teel suhtlus on ääretult oluline, siis oleme ka siinseid funktsionaalsuseid uuendanud. Nimelt, kui varasemalt oli võimalik ainult Gmaili kasutajatel enda e-posti aadress ühendada väljaminevate kirjade tarbeks Recruriga, siis nüüd on see võimalus ka Office365 kasutajatel.

Selleks tuleb liikuda Seaded -> E-kirjad -> Integratsioonid ning ühendada enda Outlooki konto Recruriga.

Selle tulemusena on Recruri kaudu välja saadetud kirjade saatja aadressiks Teie Outlooki meiliaadress.

3) Viimase uuendusena on nüüdsest võimalik luua igale konkursile eraldi e-posti aadress. See tähendab seda, et kõik konkursi uuenduste e-kirjad koonduvad antud juhul kokku ühele aadressile, millele (sõltuvalt töökorraldusest) mitmel osapoolel võib ligipääs olla (nt võib konkursi aadress olla developer@mingifirma.ee).

Mõnusat katsetamist ja ootame endiselt teie uusi mõtteid ja ettepanekuid, kuidas Recruri veelgi kasutajamugavamaks teha!

Recrur arendustiim

Tarkvara ja teenuste info

Mul on hea meel tutvustada Sulle Recrur’i poolt pakutavaid võimalusi teie organisatsiooni värbamise lihtsustamiseks ja järgmisele tasemele viimiseks.

Palun võta minuga ühendust, arutame ja leiame just teile parima lahenduse.

Soovid proovida?

Broneeri demo

Kasutajatugi

image/svg+xmlGDPR

Kogu info Recruris on talletatud vastavalt GDPR andmekaitse seadustele ning sind teavitatakse aegsasti andmete aegumisest.