Video: kuidas G4S värbab?

“Juhid koguaeg käisid ja küsisid, kus maal me värbamise protsessiga oleme…”

Olles koostööd teinud mitmete erinevate projektijuhtidega ja intervjueerinud ligi sada inimest, olin ma positiivselt üllatunud, kui kerge ja meeldiv oli Indrekuga koostööd teha.

Alates esimesest e-kirjast kulgesid ettevalmistused mängleva kergusega ja kogu video filmimine võttis vähem kui 2 tundi. On lihtne näha, miks Indrek on G4S Eesti personalidirektor. Kommunikatsioon oli professionaalne ning väga vabas vormis ilma liigse formaalsuseta. Indrek teadis täpselt, mida ta räägib ja suutis peast vastata igale küsimusele.

Recrur värbamislugu - G4S

G4S-is filmise kogemus jättis mulje sellest ettevõttest kui hästi õlitatud organisatsioonist.
Täna võime uhkusega lugeda G4S-i oma klientide hulka ja meil oli au külastada nende vägevat kontorit Tallinnas.

Tarkvara ja teenuste info

Mul on hea meel tutvustada Sulle Recrur’i poolt pakutavaid võimalusi teie organisatsiooni värbamise lihtsustamiseks ja järgmisele tasemele viimiseks.

Palun võta minuga ühendust, arutame ja leiame just teile parima lahenduse.

Recruri tasuta äpp on saadaval Google Play Stores, selle kasutamiseks vajad Recruri kontot.

Soovid proovida?

Loo tasuta konto ja proovi ise. Ei võta rohkem kui mõni minut.

Kasutajatugi

image/svg+xmlGDPR

Kogu info Recruris on talletatud vastavalt GDPR andmekaitse seadustele ning sind teavitatakse aegsasti andmete aegumisest.

Recrur värbamistarkvara kuulub EASi Arenguprogrammi, mille raames toetatakse Recruri Euroopa Regionaalarengu Fondist aastatel 2018-2022 summas 436 500€, eesmärgiga Recruri arendada ja globaalselt lansseerida (vähemalt 45% käibest).